Продаж та купівля транспортних засобів на Прозорро

Щоб купити легковий, вантажний транспорт чи спецтранспорт за ринковою ціною, приймайте участь у електронних біржових торгах. Придбання рухомих активів у державних чи комунальних установ, приватного сектору через онлайн систему ProZorro дає можливість зекономити грошові кошти та час. Електронний сервіс Прозорро – це система державних закупівель, яка відрізняються відкритістю та прозорістю торгів по купівлі-продажу товарів, сировини, обладнання, транспорту та інших активів. Для залучення більшої кількості учасників відкритих торгів Прозорро співпрацює з Українською Універсальною біржею (УУБ) та іншими майданчиками. Інформацію про діяльність та переваги УУБ можна знайти за посиланням megasale.com.ua.

Як продати транспорт на ProZorro.Sale

Щоб продати легковий, вантажний транспорт, спеціалізовану техніку та інші ТЗ, потрібно зареєструватися в системі Прозорро чи на його акредитованому майданчику – УУБ. Державні та комунальні установи перед поданням заявки зобов’язані залучити експертів до оцінювання державного майна, щоб підтвердити законність ціноутворення та запобігти звинувачень у корупційних схемах. Приватні компанії та підприємці формують стартові ціни з урахуванням ринкових пропозицій. Враховується модель та марка авто, рік випуску, поточний стан та інші особливості.

Купівля транспорту на електронних торгах

Придбати транспортний засіб на відкритих аукціонах може буд-який учасник, який підтвердив свою спроможність виконати умови угоди.

На відкритих аукціонах можна придбати ТЗ українського та іноземного виробництва:

  • Легкові автомобілі.
  • Вантажні автомобілі різної тонажності.
  • Рефрижератори, інший транспорт зі спеціальними умовами транспортування.
  • Контейнеровози.
  • Мікроавтобуси, автобуси.
  • Дорожню техніку.
  • Будівельну техніку.
  • Сільськогосподарські машини та ін.

Щоб стати учасником аукціону, потрібно вчасно дізнаватися про оголошення тендерів. Для цього потрібно підписатися на електронну розсилку УУБ та Прозорро. Можна знайти вже оголошені аукціони та зареєструватися у якості учасника. В призначений час та дату приймати участь у електронних торгах. Після старту учасникам стають доступні пропозиції інших учасників, що дає можливість торгуватися у процесі проведення 3 раундів. Той, хто пропонує найвигіднішу ціну, оголошується переможцем і укладає угоду з власником лоту.