Продаж резервів Державного агентства резервів штату на ProZorro.Sale

Державний резерв належить до спеціальної установи, яка була ухвалена постановою Кабінету Міністрів ще в 1991 році. Саме на той час перелік та обсяги продукції, які повинні бути включені до спеціальних фондів резервного фонду нашого держави були затверджені. Нинішній Державний Держрезерв працює за положенням № 517, яке було прийнято у 2014 році, на основі якого така структура належить до центральних органів виконавчої влади. Сьогодні його діяльність контролюється Кабінетом Міністрів, а саме Міністерством економіки, сільського господарства та торгівлі.

Основним завданням Державного резерву є реалізація політики країни у галузі створення та використання резерву. З 2015 року до реального часу в організації проводились різні трансформації. Нові начальники значно підвищили якість управління та суттєво реорганізували порядок ведення господарської діяльності в Державному резерві.

Перевага продажу списаних коштів Державних резервів країни в системі ProZorro

Центральний офіс організації знаходиться в Києві. На даний момент до її складу входять 33 державні підприємства, які розташовані практично в усіх областях країни. Серед них: 6 хлібозаводів; 4 складів хлібу; 5 нафтопереробних заводів; 7 холодильних камер та складів; одна науково-дослідна установа.

Перелік товарів повинен знаходитися на державному складі, і він складається з 70 найменувань товарів, що являють стратегічне значення. Сюди входять паливо, продукти харчування, нафтопродукти, сировина для промислових підприємств тощо. Також до Державного резерву входять 3800 найменувань мобілізованих запасних продуктів. Тривалий час Державний резерв країни був закритий, однак з періодом нової політики ця організація націлена на все більшу відкритість для громадськості. Такі нововведення хороші з співпрацею системи Prozoro sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve. Отже, процес продажу невикористаних товарів та активів, що підлягають списанню в Державному резерві, є логічним продовженням поточних перетворень.

Продаж невикористаних активів Держрезерву України за підтримки веб-сайту sale.ueex.com.ua

В результаті відкритої електронної торгової системи ProZorro.Sale, яка була створена спільною роботою з волонтерами та громадськими активістами, Міністерством економіки, Національним банком, Фондом гарантування внесків та за підтримки міжнародних донорів, виявилося, що система принесла виручки в сумі 21 млрд. грн. І що не менш істотно, величезна частина цих коштів — це поповнення державного бюджету. Продаж активів Держрезерву за допомогою офіційних електронних платформ, підключених до системи Прозорро.Продажі дозволять вам продати величезні партії товарів за найкоротший проміжок часу, без зайвих завдань і бюрократії.

Всі дані, що стосуються електронного аукціону Державного резерву, будуть зберігатися у відкритому доступі, а саме в системі Prozoro. Такі торгівлі проводяться в Інтернеті. За аукціоном стежать десятки громадських активістів та державних діячів, представники ЗМІ. Усі учасники процесу є добросовісними. Будь-які порушення швидко фіксуються та широко розголошуються.

Надалі для участі в аукціоні Державного резерву всі учасники повинні зареєструватися на електронній торговій платформі Української енергетичної біржі. Для своїх клієнтів біржа гарантує високий рівень підтримки та обслуговування. Наші експерти готові відповісти на ваші запитання, допомогти вам зареєструватися та визначитися з більшою кількістю виграшних лотів. Інтерфейс сайту надзвичайно зрозумілий та зручний. Отже, наші клієнти не мають жодних проблем, щоб зробити ставку на вибраний лот.