Продаж нерухомості за допомогою системи Прозорро.Продажі

Сьогодні електронні аукціони користуються успіхом, адже можна на них протиснути і купити житлові та нежитлові приміщення. Торги проходять швидко і прозоро, з дотриманням законів. Так покупка застрахована від усіх ризиків.

Як купити нерухомість в Прозоро?

Електронні торги системи ProZorro.Sale www.uub.com.ua/prozorro/sale/prodazh-neruhomosti/стартували в 2016 році. Завдяки прозорій системі ProZorro.Sale торги швидко стали номером 1 серед усіх видів. В системі прозоро можна купити різноманітні товари: від шкарпеток до елітної нерухомості. Завдяки аукціонам в системі Прозорро.Продажі вдалося заробити від 21 мільярд гривень за проведені понад 1500 торгів.

Формування відкритої ринкової ціни — додаткова перевага системи публічних аукціонів. Беручи участь в подібних аукціонах можна заощадити кошти, так як ніхто не стане вимоги завищену ціну за лот.

Початкова вартість найдешевших лотів на нерухомість стартує від 3 тисяч гривень. При цьому найбільша ціна, за яку купили лот склала 815 мільйонів гривень.

Як взяти участь в торгах на сайті sale.uub.com.ua?

Відкрита реалізація нерухомості на сайтах системи Прозорро.Продажі, таких як «Українська універсальна біржа» – лідер серед бірж, що працюють в системі Прозоро. Всі продажі проходять відкрито в режимі реального часу. Щоб стати учасником торгів, необхідно пройти реєстрацію sale.uub.com.ua. За торгами можуть спостерігати громадські представники, активісти, державні спостерігачі. Все це сприяє позбавленню від корупції і створення прозорого ринку.

Завдяки постійній можливості підключити Email-розсилку ви завжди зможете бути обізнаним про актуальні лотах і зміни на біржі. Як вже стало відомо, найбільш затребуваними варіантами нерухомості є:

  • приміщення для відкриття магазину і офісу;
  • приміщення для ведення готельного і ресторанного бізнесу;
  • нерухомість з переробкою під склад або промисловий цех.

Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців біржі УУБ і отримати максимально якісну відповідь. Персональний консультант допоможе визначитися з лотами і зможе розробити дієву стратегію для перемоги.