Купувати соснові круглі лісоматеріали в Житомирі на вигідних умовах можна на сайті ТБ УЕБ

Купити сосну круглу в Житомирі через електронну систему https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-sosni-v-zhitomiri-na-chesnih-umovah-mozhlivo-na/. Тепер ви можете стати учасником публічного аукціону та придбати сосновий круглий ліс у Житомирі або в іншому місті за найбільш вигідними цінами.

В електронній системі продажів Prozorro напрямок продажу деревної сировини є відносно новим, але він зарекомендував себе як досить прибутковий та перспективний. Перед публічними торгами продавали деревину вітчизняного виробника. Але з 1 лютого 2020 року це стало необхідним для великих лісогосподарських підприємств в Україні, зокрема для тих, чий річний дохід становить від 10 млн. Грн.

Такі правила передбачені постановою № 1178, прийнятою Кабінетом Міністрів 4 грудня 2019 р. Цей документ передбачає правила продажу необробленої деревини на Prozorro.Sales.

Отже, якщо ви хочете стати їхнім учасником або організатором, який продаватиме соснові круглі лісоматеріали в Житомирі та в кожній країні, вам потрібно зареєструватися в системі. Це можна зробити за підтримки платформи «Української енергетичної біржі».

Придбайте круглу деревину сосни в Житомирі на сайті ТБ УЕБ

Статистика свідчить, що бруківку із сосни купують у Житомирі, а також в інших містах України, як великими деревообробними підприємствами, так і невеликими компаніями. Зокрема, в системі Прозорро.Продажі укладають ті представники приватного бізнесу, які зацікавлені у добросовісній конкуренції, ліквідації тіньового ринку та корупції.

Дохід від аукціонів з продажу деревини на сьогодні становить 293 млн. грн. Це все лише за 8 місяців від початку продажу лісу наПрозорро.Продажі. Той факт, що ця цифра з кожним днем зростає, говорить про перспективи напрямку.

Через сайт Торгової біржі «Українська енергетична біржа» було проведено понад десяток торгів необробленою деревиною на суму 13 млн. грн., що поповнило бюджети державних лісогосподарських підприємств. Рейтинг переможців очолило ТОВ «Тоталі». Далі йдуть компанії «Штадлер ЛТД» та «АОЛІОН Україна».

Ціна а кругляк сосни в Житомирі стартує від 280 грн. за кубічний метр. Купуючи, слід враховувати вид деревини та її клас якості.

Якщо вас також турбує інтернет-торгівля деревиною в системі Prozorro.Sales, тепер ви можете одним кліком зареєструватися на sale.ueex.com.ua і стати клієнтом нашого сайту. Зручність та доступність нашої платформи дозволяє миттєво знайти необхідну партію завдяки фільтрам. Бот електронної пошти та Telegram також буде вам доступний, в результаті чого ви вчасно дізнаєтесь про нові аукціони.