Придбайте круглу деревину на електронному аукціоні Prozorro.Sale

В результаті реформи тепер є можливість придбати круглий ліс швидко, прозоро, без хабарів або «корисних знайомств». Постанова Кабінету Міністрів «Про запуск експериментального проекту реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах» дозволяє кожному придбати цінний ресурс – на рівних умовах та під пильним соціальним контролем. У цьому вам допоможуть добре навчені експерти платформи «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-lis-kruglyak-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprodazhi/.

Купуйте деревину-кругляк за вигідною ціною на Prozorro.Sale

Ринок лісоматеріалів — це досить перспективний напрямок, який варто розвивати. Згідно з офіційною статистикою, деревообробні підприємства, які висловили намір придбати круглий ліс в Україні, лише в 2019 році вони принесли вітчизняним лісогосподарським підприємствам понад 15 млрд грн. доходу. При цьому 3 млрд грн. було сплачено до державного бюджету у вигляді податків.

У той же час значна частина (до 20%) лісозаготівельної галузі все ще перебуває в тіні. Лісгоспи приховують реальні обсяги продажів і ціну круглої деревини. Щоб купувати якісну сировину, часто доводилося доплачувати

На електронних аукціонах Прозорро.Продажі ви можете придбати круглий ліс по-справжньому чесно і прозоро. Система механічно визначає переможця за найвищою ставкою і організатор аукціону до останнього не знає назви фірми чи приватної особи, що виграла аукціон.

За весь час існування системи на підключених до неї ділянках, таких як «Українська енергетична біржа», було проведено 317 тис. відкритих аукціонів, в результаті яких бюджет країни поповнився на 30 млрд грн. 2,8 з них отримано від наших клієнтів.

У 2020 році ми відстежуємо значний інтерес потенційних споживачів до аукціонів, де дозволено купувати круглу деревину без посередників, одночасно сплачуючи її реальну ринкову вартість. За вісім місяців у цьому напрямку відбулося близько 1200 електронних аукціонів, на які було зареєстровано 400 учасників. Загальна виручка від продажу круглих лісоматеріалів склала понад 289 млн. грн. і ця цифра швидко зростає.

Закупівля круглої деревини в Україні на сайті ТБ «Українська енергетична біржа»

Зареєструвавшись на електронному сайті, ви отримаєте доступ до лотів, пропонованих до продажу наступними лісогосподарськими підприємствами:

  • Стрийський;
  • Самборський;
  • Бродівський;
  • Боринський;
  • Славське ЛГП «Галсільліс».

Згідно з новими правилами, обов’язковим для продажу на електронному аукціоні є круглий ліс, ціна якого перевищує 200 000 грн. Однак, беручи до уваги успішний початок проекту, уряд планує скасувати поточні обмеження в майбутньому.