Продаж землі на «Прозорро.Продажі»

Незважаючи на те, що сьогодні пропозиція аграрної землі в Україні немислима через нинішню заборону, введену Верховною Радою в грудні 2017 року, в системі ProZorro.Продаж » з цього року можна почати продавати в оренду сільські ділянки. Зараз стадія на даний момент продає землю для будівництва будинку і для сімейного землеробства, але існує великий контраст між цими ділянками і речами з сільськогосподарськими угіддями через згадану заборону.

Основні моменти торгів землі, в системі ProZorro»

Торги земельних ділянок мало відрізняються від продажу для різних наборів товарів, доступних для покупки.

У меню рамки виберіть «земельні ділянки» як окрему річ і перегляньте певні дані для кожної ділянки. Ви можете визначити площу, форму, вид власності, причину і точний простір земельної ділянки, використовуючи його кадастровий номер. Щоб ознайомитися з даними, перейдіть на сторінку державного кадастрового довідника України і доповніть кадастровий номер в рядку запиту. З цього моменту планування земельної ділянки, зареєстрованого під цим кадастровим номером, буде відображатися в керівництві, і всі дані про нього будуть доступні після натискання на кнопку з знаком питання в лівому верхньому кутку керівництва. Тут також можна розташувати певні дані про володіння і права власності на земельну ділянку, а також звіти про його адміністративну грошову оцінку і довідку з Держземкадастру.

У разі, якщо ви зацікавлені в земельній ділянці, подальший інтерес до закриття відбувається відповідно з яким-небудь іншим ділянкою. До закінчення часу, зазначеного на сторінці заявки (для зручності клієнта початок зберігається на правильній стороні сторінки), ви повинні представити базову пропозицію на етапі оголошення sale.uub.com.ua.

Питання про закриття, купівлю та пропозицію землі вирішується під час онлайн-продажу в призначену годину. Учасники представляють свої рекомендації щодо будівництва за рахунок земельної ділянки протягом виділеного періоду. Обмін буде проводитися відповідно до іншого керівництва щодо закриття прав оренди на земельні ділянки.

На другому етапі пропозиції кожен учасник може представити конкретну пропозицію, враховуючи наслідки минулого етапу. Третій етап є остаточним, і людина, яка запропонувала найвищу вартість за деталь, оголошується переможцем.

Повні дані практично всіх учасників земельних угод по бартеру в рамках відкриваються виключно після завершення закриття угоди і рішення переможця.

Закриття вважається завершеним після завершення угоди купівлі-продажу та розстрочки платежу за земельну ділянку в сумі, яка виявилася останньою при визначенні переможця бартеру.

Таким чином, ділянка, для якої відбувається закриття, не є просто земельною ділянкою як річчю з обміном права власності на продаж після її виконання. Предметом продажу є можливість оренди земельної ділянки, що перебуває у державній власності, для сільського господарства на строк, зазначений у частині. Передумови заборони не ігноруються-угоди немає, земля придбана явно для короткочасного використання. Незважаючи на те, що загальновідомо, що розтягнута орендна плата (наприклад, на дуже довгий час) є одним із законних підходів до купівлі землі, пропозиція якої в даний час заборонена забороною.

Щось інше, цикл пропозиції повністю не відрізняється від бартеру, де земельні ділянки для будівництва або посадки йдуть як частини, і включає в себе аналогічні етапи:

  1. вибір земельної ділянки зі списку доступних на сцені;
  2. розміщення базової пропозиції;
  3. підтримка в онлайн-продажу;
  4. вибір чемпіона;
  5. визначення орендної плати за землю та розстрочка базової суми, зазначеної в цьому розумінні.

У разі, якщо закриття не відбулося через відсутність необхідної кількості учасників або було виявлено критичне порушення техніки або умов розміщення (використання організацій з прокладок, відсутність розстрочки у встановлений термін і т.д.), продаж сприймається як не відбулася, і для цієї ділянки встановлюється дата подальшого продажу.

Чому купівля та пропозиція землі пішли на платформу ProZorro?

Причини, за якими закриття ділянок буде вивішено на платформі ProZorro.Продажі», кілька. По-перше, не так давно пропозиція землі в Україні була, ймовірно, найбільшим способом незаконного просування для ненадійної влади. ProZorro-це дивовижний інструмент боротьби з корупцією, який дозволяє вам керувати абсолютно простими обмінами будь-якого рівня.

Крім того, напрямок продажів в Інтернеті може істотно розширити кількість учасників торгів. Фактична суть Інтернет-пропозиції зводить нанівець вимогу про фактичну присутність кандидатів під час процедури відкриття пропозицій. Принциповою необхідністю для забезпечення співпраці при закритті є доступність стабільного веб-каналу протягом усього продажу.

По-третє, управління будь-якими обмінами з орендою державних садівничих земель на окремій стадії, як зазначено в одному плані, в цілому поліпшить і згладить весь інструмент оренди земельних ділянок. Це докорінно підвищить кваліфікацію бірж, прискорить їх виконання і, таким чином, стане додатковим фактором для залучення фінансових спонсорів.

Дійсно, на будь-якій біржі, де стаття є землею, ProZorro значно розширює свою привабливість для потенційного фінансового спонсора. Прозорість структури під час циклу обміну і, як наслідок, доступність всіх даних для будь-якого клієнта дозволяє Вам швидко і адекватно вивчати готові обміни як автономно, так і з використанням пристроїв, координованих в ProZorro. Цей шанс також є справжнім претендентом на залучення величезних фінансових спонсорів на ринок землі України.

Детально: https://sale.uub.com.ua/news/prodazha-zemli-na-prozorro-prodazhy.