Біржові котирування природного газу на УЕБ

Завдяки Українській Енергетичній біржі покупці можуть розраховувати на чесні ціни на природний газ та нафтопродукти. Законодавчі органи встановили правила,згідно з якими вартість орієнтована на європейські біржові котирування та показники, встановлені УЕБ. Щоб встановити точні ціни, користуються даними за попередні місяці, курсом валюти та іншими факторами.

Як встановлюється вартість на УЕБ

Українська енергетична біржа діє чесно та прозоро, відповідно системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі. Спеціалісти регулярно оновлюють програмне забезпечення, враховують світові тенденції проведення тендерів, підвищують рівень комфорту для користувачів. Вони ефективно формують вартість енергоносіїв, звертаючи увагу на принципи ліквідності. 

Стабільне введення нових тенденцій та інструментів роботи дозволяє значно знизити ризики для користувачів. Під час укладання угод на вартість на можуть вплинути тіньові схем, тому безпідставне з дорожчання енергоносіїв не відбувається.  Тому за участю УЕБ відбувається формування чесної ціни на природний газ.

Безліч аналітичних систем зацікавились новою системою біржі. Ведучі світові спеціалісти поставили високі оцінки діяльності біржі УЕБ та системі Про У багатьох аналітичних агентств виникла цікавість щодо нової системи біржі Прозорро.Продажі. Вони визначили що на електронному майданчику дотримуються принципів чесності та прозорості.  

Біржові котирування на УЕБ

На основі вартості, яку встановлює Українська енергетична біржа , оптом продають природні ресурси. Процедура відбувається з урахуванням поточної вартості на кожен ресурс. Всі розрахунки виконують дуже точно, при цьому враховують показники, які вдалося отримати під час переоцінки. Подібні переоцінки проводяться кожного календарного місяця.

На кубометр газу, котрим користується населення, регулярно змінюються. Впливають на даний процес ряд зовнішніх та внутрішніх факторів. Саме їх поєднання дозволяє досягти окремих показників ціни. Під час розрахунків звертають увагу на те, як вартість коливається протягом місяця. Вплив мають також ціни, встановлені на доставку ресурсу до користувача, націнки компаній.

Ознайомитися з особливостями роботи системи можна, якщо зайти на сайт

Щоб дізнатися більш точну інформацію, необхідно зайти на сайт www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.