Що таке міжбанківський ринок?

Торгівля на міжбанківському валютному ринку відбувається з 9 ранку до 5 години вечора (п’ятниця до 4 години вечора, це швидше короткий робочий день). Для здійснення операцій банки використовують програмне забезпечення. Переглянути всі поточні курси та пропозиції щодо купівлі та продажу валют. Банки роблять ставки незалежно від правильної суми або більш ретельно перевіряють курси інших банків.

Всупереч широко відомій помилці, банки не купують і не продають міжбанківські валюти на ваш запит. Банк розгляне запит на виконання клірингового завдання, поданий клієнтом: наприклад, якщо клієнт хоче придбати 5 одиниць за 2 мільйони гривень, а клієнт хоче продати 10 000 000 гривень, банк виконає завдання «на своєму власному» відповідно до внутрішнього курсу банку. Банки виходять на міжбанківський ринок лише для того, щоб придбати незадовільні гроші або, навпаки, позбутися від надлишків грошей.

Багато клієнтів оцінюють свої особисті банки як мінімум. Тому існує різниця між списком від 10 до 20 та фактичним міжбанківським рейтингом, що може бути серйозним. Чи варто говорити, що ваші конкуренти, ваш бізнес приречені на невдачу, якщо ви втратите 10 баксів у своєму списку?

В режимі реального часу в Україні активно проводяться електронні аукціони. Ви можете легко, швидко і без додаткових витрат купувати автомобілі, побутову техніку, виробниче обладнання, будівлі та ще простіше. Завдяки державним продажам уряд заробив понад 210 мільйонів гривень, і ця цифра постійно зростає. Є можливість придбати найновіший або зношений автомобіль у Prozorro на веб-сайті Української універсальної біржі.

Вимоги до об’єктів

Покупки можуть бути подані клієнтом у файлах, які можна завантажити, або у формах на екрані покупки. У вимогах до об’єкта закупівлі, які містять посилання на конкретну марку (позначення товарів та послуг) або виробника, клієнт має право вказати, які еквіваленти чи аналоги будуть прийняті у заявках учасників.

При встановленні умов та вимог до покупки клієнту необхідно уточнити такі критерії:

  1. Орієнтовна ціна закупівлі не може бути меншою за 3000 грн;
  2. Тривалість часу уточнення, який повинен становити щонайменше один календарний день, коли приблизна вартість покупки становить від 3000 до 50000 грн, та не менше 3 календарних днів, якщо приблизна вартість перевищує 50000 грн;
  3. Тривалість часу подання заявки, який повинен становити не менше одного календарного дня, якщо приблизна вартість покупки становить від 3000 до 50000 гривень та не менше 2 календарних днів, коли допустима вартість перевищує 50000 гривень;
  4. Крок угоди, той, який зазначений у гривнях і обчислюється у відсотках від можливої ​​закупівельної ціни, і повинен знаходитися в діапазоні від 0,5% до 3% від очікуваної ціни закупівлі;
  5. Нецінові критерії та їх частка, яка, як правило, не може перевищувати 30%, якщо клієнт має намір застосувати процедуру оцінки за абсолютно іншими критеріями, ніж вартість.
  6. Клієнт має право, на додаток, вимагати безпеки пропозиції у формі забезпечення виконання зобов’язань учасника перед клієнтом. Розмір застави у фінансовому вираженні не може перевищувати 0,5% від передбачуваної закупівельної ціни при проведенні аукціонів на закупівлю робіт та 3% у разі проведення торгів на придбання товарів чи послуг на умовах, визначених документацією.

Період уточнення

Під час роз’яснення відвідувачі системи мають право зв’язатися з клієнтом з поясненнями щодо встановлених вимог. Усі запитання та результати зберігаються в системі та відкриті для всіх користувачів системи для перегляду незалежно від категорії закупівель.

Невідомі мають усі запитання користувачів до завершення аукціону. Система не передбачає дії щодо вкладання файлів у запитання з метою збереження секретності. Питання потрібно формулювати лише у текстовому форматі.

Клієнт відповідає на запитання, при необхідності завантажує файли в додаток так само, як під час публікації та коригування оголошення про покупку.

Умови роз’яснень щодо покупки на Прозорро

Період уточнення триває не менше трьох робочих днів. Ця точка зору «вбудована» в систему, а це означає, що недопустимо встановлювати коротший період (скажімо, 1-2 години).

При продовженні терміну роз’яснень клієнту дозволяється за необхідності виправити дані про покупку, долучити або змінити документи.

Крім того, підрядники мають можливість зв’язатися з клієнтом через систему за допомогою чи вимогами. Посилання, вимоги та результати для них відображаються в системі, кожен, хто відкриває покупку, може ознайомитися з ними.

Результати питань надсилаються через особистий кабинет на платформі. Назва підприємства недосяжна для клієнта, залишив питання як зміст для самого питання. Прочитати більше – https://sale.uub.com.ua/ru/news/perevagy-prodazhu-lisu-cherez-elektronnu-systemu-prozorro-sale