Що таке біткоін?

Біткоїн досить відомий, але навіть якщо ви чули цю назву, ви можете не знати, що це таке. Швидка відповідь така: біткоін — це перша у світі широко поширена криптовалюта. У 2008 році Сатоші Накамото, справжня особистість якого невідома, написав документ, у якому виклав основну концепцію біткоіну. Це цифрова валюта, яка дозволяє проводити безпечні однорангові транзакції в інтернеті без потреби покладатися на традиційну банківську систему.

Потрібно було зовсім небагато часу, щоб ця ідея вибухнула. Зважаючи на те, що його первісна ціна становила копійки, неважко побачити інвестиційний потенціал навіть сьогодні. Розпочати інвестувати можна на сайті https://www.bybit.com/kk-KZ/

Інвестування в біткоїн порівняно з альткоінами

Є деякі інвестори, які вважають, що біткоїн — це король, і вони не інвестуватимуть ні в що інше. У цьому, звісно, ​​немає нічого поганого. Однак існують тисячі інших монет, званих альткоінами, на які вам також варто звернути увагу. Ніхто не може сказати напевно, чи обженуть ці монети колись біткоін, але це може й не мати значення. Багато з цих монет зарекомендували себе як чудові інвестиції та забезпечили видатні доходи тим, хто їх придбав. Немає причин, з яких ви не можете інвестувати як у біткоін, так і в альткоіни. Головне — провести дослідження, щоб визначити потенціал кожної монети, яку ви розглядаєте. Не всі нові пропозиції виявляються успішними, але ті, що виявляються успішними, можуть створити дива для вашої фінансової безпеки.

Криптовалютний ринок у порівнянні з фондовим ринком

Криптовалютний ринок — це не те саме, що фондовий ринок, хоча є деякі подібності, які можуть допомогти вам зрозуміти, як працює криптовалютний ринок. Як правило, акції випускаються компаніями та підкріплюються потенційним прибутком, який очікує отримати кожна компанія. Криптовалюти, з іншого боку, випускаються практично всіма, хто хоче створити свій власний блокчейн-обліковий запис.

Це означає, що визначити вартість акції – справа математики. Визначити вартість криптовалюти трохи складніше. Вартість частково ґрунтується на корисності, а частково – на інших факторах, включаючи суто суб’єктивні. Акції продаються, щоб залучити гроші для компанії, яка продає акції. Ці гроші допомагають компанії розвиватись. Криптовалюти мають різні цілі. Проект блокчейна може бути призначений для ігор, NFT, DeFi або будь-чого іншого.

Криптовалюти також вважаються більш волатильними, ніж акції. Якщо ви проведете час, спостерігаючи за ними, ви побачите, що криптовалюти досягають великих успіхів та переживають такі падіння, які можуть зрівнятися з будь-яким атракціоном у парку розваг. Однак цікаво те, що якщо ви подивитеся на загальний шлях криптовалюти, то, швидше за все, побачите, що зрештою вона пішла вгору. Насправді, незважаючи на свою волатильність, Біткоін виріс більше, ніж будь-яка акція. тому є сенс почати інвестувати на https://www.bybit.com/uk-UA/ або на іншій біржі.