Електронні торги – це чудова можливість систематизувати аукціони, та зробити їх максимально прозорими. На сьогодні, формат електронних торгів став максимально розповсюдженим. Все почалось ще в 2015-му році, коли й була впроваджена система ProZorro.
Що стосується саме арештованого майна, то його реалізація в форматі електронних торгів – це дуже зручно функція. Замість величезної кількості паперів і звичайних аукціонів, як це було раніше, зараз все робиться в електронному форматі.
При цьому, це не віднімає того факту, що для участі потрібно правильно оформити заявку, надати всі відповідні документи й слідувати всім інструкціям. Це важлива умова, так як кількість учасників зазвичай дає можливість обирати з них того виконавця, що підійшов до цього питання максимально серйозно.
Для того, щоб ознайомитися з самим переліком оголошень, потрібно обрати один з нині працюючих електронних майданчиків. Сайт sale.uub.com.ua – це саме один з тих сервісів, яким дійсно можна довіряти на всі сто відсотків.
Що можна знайти на таких аукціонах?
Почати варто з того, звідки взагалі береться таке майно. Насправді, все дуже просто і тут немає нічого незвичайного. До арештованого майна потрапляють ті об’єкти, по яким не були виконані певні зобов’язання.
Тобто, це може бути транспортний засіб, по якому не була сплачена відповідна сума коштів. Окрім фінансової складової, до арештованого майна можуть потрапляти об’єкти через не зовсім правомірну діяльність власника.
Досить часто до арештованого майна потрапляє та нерухомість та об’єкти, які були забрані в компанії внаслідок її банкрутства. Тобто, це майно отримує держава у вигляді сплати по борговим зобов’язанням.
Що стосується безпосередньо тих лотів, які можна знайти на таких електронних торгах, то їх достатньо багато.
Для прикладу, це може бути:
- Транспорт;
- Житлові та нежитлові об’єкти;
- Електроніка та інша техніка;
- Земельні ділянки.
Це лише декілька прикладів того, яким може бути арештоване майно.
Чому такі аукціони цікаві звичайним компаніям та фізичним особам?
Тут виникає логічне запитання – чому ж сам формат електронних аукціонів залишається настільки популярним. Можна ж взяти коти та придбати майно, яке не було арештоване та забране в іншої особи або підприємця.
Щоб отримати відповідь на це питання, потрібно більш детально поглибитись в те, як саме працює ця система. Це ви можете легко зробити, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-areshtovanogo-majna-na-aukcionah-prozorro-prodazhi, де є достатньо інформації для того, щоб знайти щось цікаве та корисне для себе.
Насправді, тут все досить просто. Держава виставляє арештоване майно за значно заниженою ціною. Відповідно, всі будуть зацікавлені в тому, щоб придбати житлове приміщення по ціні, що на 30-40% нижче ринкової. Більш того, саме приміщення може знаходитись в дуже хорошому стані.
Саме тому, такий формат є однаково вигідним як для держави, яка отримує ті фінанси, що не отримала від попереднього власника, так і для переможця торгів, який може зекономити на придбанні подібних об’єктів.
Саме у випадку з арештованим майном у корчувачів досить часто виникають різні запитання. Саме тому, потрібно підходити до цього питання більш змістовно й поступово вивчати всі моменти, які можуть вам завадити. Якщо самостійно знайти відповіді не вдається. Можна попросити допомогти в технічної підтримки електронного майданчика.