Це з використанням спеціальної електронної системи Prozorro, найближчим часом продажі будуть проходити на всіх аукціонах. Це нововведення вперше було випробувано на виборчих дільницях. Перевірка показала, що впровадження цього способу приносить виключно позитивні результати. Раціональне використання лісових ресурсів-важлива проблема, з якою можна зіткнутися. Але не так давно з’явилася спеціальна електронна система постійного і суворого обліку деревини. Працює вже кілька років. Важливо відзначити, що потреба в необхідній кількості пиломатеріалів високої якості допомагає забезпечити сучасний і перевірений майданчик, зокрема електронний аукціон. На зручному майданчику одночасно зустрічаються дві сторони угоди, які зустрічаються у відповідності зі своїми вимогами і вигідними пропозиціями.
Якщо ви хочете брати участь у відкритому аукціоні, вам необхідно зареєструватися сьогодні на спеціальному майданчику Української енергетичної біржі. Процес простий і займає деякий час. Якщо ви вирішите робити ставки онлайн, пам’ятайте, що тут немає посередників. Все просто і чесно, без прихованих комісій. Найголовніше, що правила гри однакові для всіх без винятку учасників.
Інформація про відкриті аукціони з продажу необробленої деревини
Щоб одразу отримувати цінну та актуальну інформацію про аукціони в електронному вигляді, перейдіть за посиланням https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-u-vinnitsi-na-auktsioni-prozorropr/, вся інформація, представлена тут, актуальна і надійна. Якщо вас цікавлять ще більш тонкі моменти і секрети успіху в участі в електронній комерції, телефонуйте фахівцям за контактним телефоном. Вони допоможуть вам легко у всьому розібратися. Вам також буде представлений цікавий список розсилки.
Є ще один спосіб бути постійно в курсі останніх подій-підписатися на сторінки в різних соціальних мережах, там теж є велика кількість інформації. Все це дає можливість завжди вибирати для себе тільки вигідні та унікальні пропозиції.
Практично всі аукціони з продажу необробленої деревини у Вінниці та інших регіонах нашої країни проходять через електронну систему УЕБ. Спочатку український уряд перевірило впровадження нововведень різними політичними партіями. Постанова набрала чинності минулого року і містила детальну інформацію про умови продажу.
Необроблена деревина-один з найпопулярніших ресурсів української економіки, необхідний для промислового виробництва, будівництва, транспорту та сільського господарства. Два роки тому країна отримала прибуток у розмірі майже 14 мільярдів гривень від продажу круглого лісу, а лісгосп перерахував до бюджету 3 мільярди гривень податків у вигляді податків.
На жаль, є багато проблем:
- Багато компаній не можуть повною мірою використовувати цей ресурс.
- Забезпечення необхідною сировиною для місцевої деревообробки;
- Чітко поясніть заготівлю і використання лісових ресурсів.
Наразі остання проблема вирішується за допомогою спеціальної електронної системи обліку деревини, яка діє в Україні з кінця 2019 року. У Вінниці або де електронні аукціони деревної сировини допоможуть задовольнити існуючий попит на деревину. В інших регіонах ці заходи проходять у спеціальних локаціях, наприклад, на Українській енергетичній біржі.
Плюси торгівлі на біржі
Раніше для покупки різних деревних матеріалів покупцям доводилося знаходити «друзів» або безпосередньо підкуповувати боса, щоб той зробив цукерки. В результаті останні швидко збільшили свій капітал, в результаті чого ввірена їм компанія стала збитковою. Завдяки Вінницькій електронній системі УЕБ, тепер всі роблять ставку на продаж колод. Для цього достатньо зареєструватися на сайті біржі УЕБ, вибрати правильні руки і заздалегідь сформулювати ефективну торговельну стратегію.
Ніяких посередників і доплат. Організатори встановили однакові правила для продавців і покупців. Переможець автоматично стає володарем найбільшої ставки. Спроба скасувати замовлення буде негайно оприлюднена.
Сьогодні велика частина державного і муніципального майна успішно продана на електронних торгах УЕБ. За чотири роки з моменту заснування тут було проведено понад 290 000 публічних аукціонів, в яких взяли участь понад 20 000 учасників. Загальна виручка становить близько 29 мільйонів гривень, з них майже 3 мільярди гривень. Цей статус оплачується нашими клієнтами.