Переваги користування електронними майданчиками

В сучасних умовах, важко уявити проведення аукціону, тендеру або звичайних електронних торгів без відповідного майданчика. На сьогодні, всі подібні процеси проходять виключно на електронних майданчиках, де користувачам та організаторам надаються всі потрібні для цього умови.

Говорячи більш простими словами, такі сервіси можна назвати дуже зручними помічниками, які цілком контролюють весь процес і надають всім учасникам рівні умови. Важливо зазначити, що це стосується лише акредитованих майданчиків, які мають пряме відношення до системи ПроЗорро.

Якщо мова йде про неакредитовані сервіси, то співпрацювати з ними не рекомендується. Ви повинні бути впевнені в тому, що використовується надійний та перевірений часом ресурс, який може надати всі гарантії чесного та прозорого аукціону.

Ви можете знайти багато таких сервісів на сайті асоціації біржових та електронних майданчиків. Вам потрібно лиш перейти на сайт aeaep.com.ua та серед переліку сервісів обрати той, який буде здаватися для вас найбільш зручним і простим в користуванні.

Чому замовники користуються електронними майданчиками?!

Говорячи безпосередньо про організаторів самих торгів, можна звернути увагу на декілька основних причин, чому вони використовують для цього саме електронні майданчики:

  • Оптимізація витрат і чітке контролювання фінансового стану. В цьому може допомогти чітка аналітика, яка є доступна майже на все майданчиках;
  • Конкуренція – організатор має змогу зацікавити величезну кількість потенційних виконавців замовлення, чим самим створити умови здорової конкуренції;
  • Спрощення процесу пошуку виконавця – в форматі торгів все працює досить просто, замовник обирає найбільш вигідну пропозицію, що є підкріплена гарантійним внеском. Таким чином, замовник нічим не ризикує;
  • Підвищення пізнаванності бренду – якщо мова йде про часті аукціони, то таким чином компанія може навіть підняти свій імідж й отримати ще більший інтерес зі сторони потенційних споживачів;
  • Контроль і прозорість всіх процесів – в цьому дуже велику роль грає система ProZorro, що гарантує проведення аукціонів на прозорій основі з врахуванням всіх пунктів, прописаних в чинному законодавстві країни.

Що стосується учасників, то вони також мають дуже багато переваг, які також підштовхують їх до подальшого використання електронних майданчиків.