Що означає майнінг криптовалют?

Ми живемо у цікавий час. Люди вкладають багато часу, зусиль та енергії у видобуток віртуальних активів, які записуються за допомогою цифрових одиниць та нулів. Це здається дивним, але це просто природний соціальний та технологічний розвиток. Те, що було дивним учора, стане нормальним завтра.

Цивілізація ґрунтується на обміні товарів на валюту. Хто сказав, що в цій системі немає місця для цифрової валюти? У будь-якому разі, вся фінансова система перетворюється на цифрову сферу. Світ стає дедалі цифровішим, і криптовалютам відводиться дуже цікава роль. Майнери – найважливіша частина системи. Втім, якщо майнінг здається вам складним, купити монети завжди можна через https://www.bybit.com/ru-RU/

Споживання енергії

Видобуток криптовалют має свою ціну: енергоспоживання. Устаткування для майнінгу постійно працює з максимальним навантаженням, і величезна кількість енергії витрачається даремно у вигляді додаткового тепла. В результаті багато великих майнінгових підприємств розміщуються в північних країнах, де легше знизити витрати на електроенергію, пов’язану з охолодженням.

Важко точно оцінити вплив, який майнінг біткоіну чинить на довкілля. Але очевидно, що крипто видобуток, і майнінг біткоіну зокрема, зробили більший внесок у потепління клімату, ніж багато країн. Залежно від того, як виробляється електроенергія, майнінг також робить свій внесок у викид парникових газів.

Як отримати винагороду

Після того, як ви встановили обладнання та програмне забезпечення для майнінгу, ви можете негайно приступити до видобутку! Але вам, можливо, цікаво, де ви отримуватимете свої потенційні доходи. Виплати в основному здійснюються в біткоіні, оскільки це найпопулярніша криптовалюта у співтоваристві майнерів. Ви, напевно, вже знаєте, що Bitcoin не можна зберегти на банківському рахунку, тому вам знадобиться крипто гаманець. Програмне забезпечення для майнінгу переведе усі зароблені вами винагороди на вказану вами адресу крипто гаманця.

Безпека та складність

Чим більше майнерів, тим безпечніша мережа. Великий пул майнерів означає, що нікому практично неможливо маніпулювати мережею та її активами.

Недоліком є ​​те, що збільшення числа майнерів також збільшує складність видобутку (і знижує прибутковість). Грубо кажучи, складність регулюється залежно від того, скільки обчислювальних потужностей розподілено майнінговими мережами. Це регулювання гарантує, що блок завжди додається до блокчейну приблизно кожні 10 хвилин (а не раніше чи пізніше через різну кількість майнерів). Теоретично, більша складність означає нижчий прибуток для майнерів. Це тому, що винагорода розподіляється між великою кількістю майнерів, тому кожен із новачків отримує меншу частку. Якщо ж використати іншу опцію та купити біткоін на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/, то отримати криптовалюту буде набагато простіше.